SWIETELSKY
INWESTOR

Firma SWIETELSKY Sp. o.o. z siedzibą w Lublinie od ponad 22 lat realizuje obiekty budowlane jako Generalny Wykonawca.. Posiada bogate doświadczenie w realizacji różnego rodzaju obiektów dla szerokiego kręgu inwestorów oraz wieloletnią praktykę w zastosowaniu różnych materiałów i rozwiązań projektowych. Nasz dotychczasowy dorobek to ponad 50 ukończonych inwestycji budowlanych na terenie całej Polski.

Więcej o Grupie Swietelsky AG

Czuwamy, aby nasze projekty były przyjazne zarówno naszym klientom jak też naturze. Podążamy za zmieniającymi się potrzebami, elastycznie dostosowując naszą ofertę. Współpracujemy z doświadczonymi projektantami, którzy doskonale rozumieją potrzeby klientów.
Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszych apartamentów:

ZOBACZ REALIZACJE

INWESTYCJE
W TRAKCIE REALIZACJI

NOVELIA Bemowo

Warszawa, Bemowo

89 lokali

INWESTYCJE
ZAKOŃCZONE

ALINEA

Warszawa, Białołęka

80 lokali

Mała Praga

Warszawa, Praga-Południe

50 lokali

Apartamenty Impresja

Warszawa, Wilanów Zachodni

300 lokali

Wilanów

Warszawa, Wilanów Zachodni

280 lokali

FORET

Warszawa, Białołęka

95 lokali

Villa Boheme

Warszawa, Praga-Południe

50 lokali

Rezydencja Ogrodowa

Lublin, Śródmieście

30 lokali

Dom Opieki Laurentius

Olsztyn

pokoje dla 40 pensjonariuszy

Firma SWIETELSKY jest częścią austriackiej GRUPY SWIETELSKY AG, która posiada dzisiaj oddziały i filie w 21 różnych krajach Europy  i zatrudnia kilkanaście tysięcy wykwalifikowanych pracowników.
Ponad 80 – letnia działalność na europejskim rynku budowlanym spowodowała, że postrzega się ją jako firmę stabilną, niezawodną, wydajną i innowacyjną.

Więcej o Grupie Swietelsky AG

W realizowanych projektach mieszkaniowych na pierwszym miejscu zawsze stawiamy jakość i zadowolenie naszych klientów. Nasza kadra to osoby związane z firmą od kilkunastu lat, z wieloletnim doświadczeniem zawodowym zdobytym w trakcie realizacji naszych projektów. Dzięki posiadanemu know-how budownictwo mieszkaniowe nie ma przed nami tajemnic. Stale się rozwijamy, stosujemy najnowsze technologie, nowoczesne materiały budowlane oraz ekologiczne i energooszczędne rozwiązania.

NASZA OFERTA

KOMFORT
I ELEGANCJA

FORMULARZ KONTAKTOWY

BIURO SPRZEDAŻY

SWIETELSKY SP. Z O.O

UL. NAGIETKOWA 8
20-224 LUBLIN

INWESTOR

Swietelsky