O inwestycji

MIESZKANIA OD DEWELOPERA LUBLIN, DZIELNICA PONIKWODA

Narcyzowe Wzgórza to nowoczesna inwestycja w ofercie której znajdziesz mieszkania od dewelopera. Powstaje w Lublinie w dzielnicy Ponikwoda, u zbiegu ulic Narcyzowej i Nagietkowej. O wyjątkowości osiedla świadczy bardzo atrakcyjna lokalizacja w cichej i spokojnej części Lublina, a jednocześnie bliskość centrum miasta. Osiedle usytuowane jest bezpośrednio nad malowniczym wąwozem należącym do strefy Ekologicznego Systemu Obszarów Chronionych. Inwestycja wyróżnia się oryginalną architekturą, wysokim standardem wykończenia oraz niezwykłą funkcjonalnością słonecznych mieszkań o powierzchni od 28m2 do 94m2. W ramach inwestycji powstanie łącznie 9 budynków mieszkalnych – zespół ośmiu trzykondygnacyjnych, czterolokalowych willi oraz jeden czterokondygnacyjny budynek mieszkalny wielorodzinny, mieszczących w sumie 96 mieszkań przystosowanych do instalacji systemu SMART HOME. Wszystkie mieszkania wyposażone będą w prywatne strefy relaksu – loggie, tarasy lub duże ogródki. W każdym z budynków przewidziano podziemne miejsca postojowe oraz komórki lokatorskie. Wokół budynków znajdą się nowocześnie zaprojektowane tereny zielone, miejsca wypoczynku i rekreacji oraz plac zabaw służący najmłodszym mieszkańcom osiedla. By zapewnić najwyższy komfort i poczucie bezpieczeństwa osiedle będzie wyposażone w system monitoringu.

LOKALIZACJA
INWESTYCJI

Inwestycja Narcyzowe Wzgórza zlokalizowana jest w Lublinie w dzielnicy Ponikwoda:

 

  • szybki i łatwy dojazd do centrum miasta: wygodny dojazd do centrum miasta docenią zarówno kierowcy, jak i ci, którzy wolą publiczne środki transportu. Centrum miasta oddalone jest zaledwie 3km od planowanej inwestycji.
  • Codzienna wygoda dzięki bogatej infrastrukturze: w pobliżu znajdują się znajdują się sklepy oraz duże centra handlowe i kluby sportowe (m. in. Galeria Olimp, Leroy Merlin, Ikea, Decathlon oraz City Fit, Get Gym i Cube).
    W okolicy inwestycji znajdują się placówki edukacyjne: szkoły podstawowe, żłobki, przedszkola. Przedszkole publiczne znajduje się przy ul. Dożynkowej zaledwie 1,5 km od inwestycji. Przy budynku przedszkola znajduje się również teren rekreacyjny oraz plac zabaw, wyposażony w urządzenia do rekreacji ruchowej i wypoczynku.
    Dla najmłodszych mieszkańców dzielnicy Ponikwoda, u zbiegu ul. Majerankowej oraz Narcyzowej, (w odległości zaledwie 1 km) planowana jest budowa kompleksu oświatowo – kulturalnego:
    w przyszłości powstanie tu szkoła podstawowa, żłobek, a także dzielnicowy dom kultury.
  • Komunikacja miejska: około 300 m od planowanej inwestycji znajduje się pętla autobusowa MPK przy ul. Węglarza (linie autobusowe nr 11,16,31) W przyszłości planowana jest budowa przedłużenia tej ulicy na odcinku od ul. Walecznych do ul. Trześniowskiej oraz skierowanie tam komunikacji miejskiej.
  • Mieszkania blisko natury, w otoczeniu zieleni: w bezpośrednim sąsiedztwie budynków znajdują się liczne tereny zielone i ścieżki rowerowe. Inwestycja zlokalizowana jest nad wąwozem nalężącego do strefy Ekologicznego Systemu Obszarów Chronionych.
mapa inwestycji

ATRAKCYJNOŚĆ
INWESTYCJI

Smart Home

Idealne dla rodziny

Dogodny dojazd

Tereny zielone

Prywatne ogródki

Plac zabaw

Monitoring osiedla

ARCHITEKTURA

Narcyzowe Wzgórza to spójny architektonicznie kompleks 9 budynków mieszkalnych oferujący szeroką gamę funkcjonalnie rozplanowanych mieszkań. Budynki willowe posiadają nowoczesną bryłę zaprojektowaną z dbałością o detal i jakość wykończenia. Jasna elewacja budynku została przełamana drewnopodobnymi elementami oraz szklanymi balustradami Niewątpliwym atutem willi są duże przeszklenia gwarantujące jasne wnętrza i możliwość obcowania z naturą. Całość dopełnia starannie zaprojektowane otoczenie inwestycji.
Budynek „B1” to 4-kondygnacyjny obiekt o prostej formie architektonicznej. Urozmaiceniem jasnej tynkowanej elewacji są przestronne balkony i drewnopodobne lamele. Duże okna zapewniają odpowiednie nasłonecznienie pomieszczeń oraz bezpośredni widok w na malowniczy wąwóz. W budynku zadbano również o estetyczne wykończenie części wspólnych i stref wejściowych.

MIESZKANIA NA SPRZEDAŻ

WILLE

Kompleks willowy o podwyższonym standardzie nadaje temu miejscu niesamowite wrażenie luksusu i niepowtarzalnego klimatu. Unikalny charakter inwestycji podkreśla nowoczesna i niespotykanie funkcjonalna architektura w otoczeniu zieleni, która daje poczucie zamieszkania w wyjątkowym miejscu.
W budynkach willowych zastosowane będą nowoczesne rozwiązania architektoniczne i technologiczne. W każdym z budynków zaplanowano jedynie 4 mieszkania, co zapewnia kameralność i spokój przyszłym mieszkańcom. Łącznie zaprojektowano 32 lokale mieszkalne. Funkcjonalne mieszkania 2-, 3-, 4- i 5-pokojowe o powierzchni od 42m2 do 94m2 wyposażone będą w technologię SMART HOME – innowacyjne rozwiązanie technologiczne, które zagwarantuje mieszkańcom bezpieczeństwo i najwyższy komfort w nowym mieszkaniu.
Smart home to system sterowania domowymi urządzeniami codziennego użytku, oświetleniem, ogrzewaniem, urządzeniami RTV/AGD, itd.
Apartamenty na parterze posiadają własne ogródki o powierzchni od 62m2 do 122 m2, które pozwolą na stworzenie przyjaznej przestrzeni do zabawy dla dzieci i odpoczynku dla pozostałych domowników. Apartamenty na wyższych kondygnacjach posiadają zarówno przestronne tarasy o powierzchni około 30 m2 jak i loggie około 11 m2. W ofercie dostępne są mieszkania, posiadające dwustronną ekspozycję.
Każdy lokal mieszkalny został zaprojektowany ze szczególną starannością tak by spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.
Do dyspozycji mieszkańców zostaną oddane podziemne parkingi, z oddzielnym wjazdem dla każdego budynku. Miejsca postojowe dostępne będą na poziomie -1, a komórki lokatorskie dostępne dla każdego z mieszkań (zaplanowano odpowiednio do ilości mieszkań). Dodatkowym udogodnieniem w garażach podziemnych jest możliwość zainstalowania ładowarek do samochodów elektrycznych. Większość miejsc postojowych będzie posiadała dodatkową powierzchnię (od 4m2 do 5m2) z możliwością dowolnego zaaranżowania. Bliskość placu zabaw dla najmłodszych zapewni dzieciom rozrywkę, a rodzicom możliwość chwili relaksu i odpoczynku.

BUDYNEK B1

Budynek „B1” zawiera 64 mieszkania o zróżnicowanym metrażu i układzie funkcjonalnym. W ofercie dostępne będą mieszkania 1-, 2-, 3- i 4- i 5 pokojowe o powierzchni od 28 m2 do 85m2, przystosowane do technologii SMART HOME. Wszystkie mieszkania będą posiadały przestronne balkony lub własne ogródki. W obiekcie zostały zaprojektowane wygodne windy zapewniające komunikację z garażu podziemnego na kondygnacje mieszkalne. W budynku zaprojektowano łącznie 99 miejsc postojowych w tym dla osób niepełnosprawnych. Dodatkowym udogodnieniem dla mieszkańców będą komórki lokatorskie.

Z myślą o najmłodszych mieszkańcach zaplanowano bezpieczny plac zabaw. Przestronne hole windowe oraz korytarze to kolejna zaleta tej inwestycji. Zarówno mieszkania, jak i części wspólne wyróżniają się wysokim standardem wykończenia określanym jako podwyższony standard deweloperski. Duży wybór miejsc rekreacji pozwala na aktywne spędzanie czasu wolnego. Pobliski wąwóz stwarza doskonałe warunki do odpoczynku na świeżym powietrzu.

KOMFORT
I ELEGANCJA

FORMULARZ KONTAKTOWY

BIURO SPRZEDAŻY

SWIETELSKY SP. Z O.O

UL. NAGIETKOWA 8
20-224 LUBLIN

INWESTOR

Swietelsky