Skontaktuj się z naszym ekspertem finansowym z NOTUS Finanse S.A, który pomoże Ci w wyborze najlepszego finansowania zakupu mieszkania. Pomożemy bezpłatnie dobrać najlepsze rozwiązanie na rynku, przedstawimy korzystne warunki finansowania kredytu hipotecznego, dostosowane do indywidualnej sytuacji finansowej Klienta.

Współpracujemy z wieloma bankami – w jednym miejscu przedstawimy oferty dostępnych kredytów hipotecznych oraz pomożemy dokonać wyboru najbardziej korzystnej opcji.

Nasz ekspert finansowy:

  • wybierze najlepszą ofertę kredytową na rynku
  • obliczy Twoją zdolność kredytową;
  • wynegocjuje najlepsze warunki kredytowe,
  • przygotuje niezbędne formularze bankowe, skompletuje dokumenty;
  • zapewni opiekę i pomoc w trakcie całego okresu kredytowania, od złożenia wniosku w banku, poprzez podpisanie umowy kredytowej i wypłatę transz do momentu spłaty kredytu;

NOTUS Finanse S.A. jest jedną z największych i najwyżej ocenianych firm doradztwa finansowego w Polsce. Oferuje produkty finansowe ponad 25 najlepszych banków. Posiada liczne oddziały w całej Polsce. Siłą firmy jest m.in. bardzo wysoka jakość obsługi klienta, skuteczność, profesjonalizm ekspertów, bezstronność oraz bogata oferta produktów hipotecznych, ubezpieczeniowych i inwestycyjnych.

Zapraszamy Państwa do kontaktu z naszym specjalistą ds. kredytów hipotecznych poprzez wysłanie formularza kontaktowego.

KOMFORT
I ELEGANCJA

FORMULARZ KONTAKTOWY

BIURO SPRZEDAŻY

SWIETELSKY SP. Z O.O

UL. NAGIETKOWA 8
20-224 LUBLIN

INWESTOR

Swietelsky